ROLETY W KASECIE

rol_kaseta

Wygodna i szybka osłona przed nadmiarem słońca oraz skuteczny sposób na zapewnienie intymności wnętrza.

System UNI to podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych pasujący do większości okien z pcv, aluminium, drewna.

Szeroka gama kolorów z oklein imitujących drewno sprawia, iż roleta doskonale komponuje się z całością okna.

Jej zalety to niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący mechanizm samohamujący. Wszystko to sprawia, że rolety UNI są aktualnie najbardziej cenionym przez naszych klientów produktem.

Podstawowy system to roleta przykręcana do listwy przyszybowej.

System Dekolux przystosowany jest do okien dachowych, typu:
Velux, Fakro, Roto oraz Okpol.

Aluminiowa osłona oraz prowadnice występują w kolorach: białym, anodowanym, brązowym oraz w okleinie drewnopodobnej doskonale komponującej się z kolorem ram większości okien dachowych. System „multi stop” pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu.

Opcjonalne wyposażenie w rączkę sterującą pozwala na operowanie roletą w wysoko umieszczonych oknach.

Polecamy również rolety w kasecie w systemie „Dzień – Noc”.

BEZPŁATNY DOJAZD, POMIAR* i  MONTAŻ.

* Dla zdecydowanych klientów na zakup naszych produktów z oferty uzupełniającej, pomiar okien pod późniejszą produkcję „na wymiar”, na terenie Legionowa oraz okolic  jest bezpłatny. Przyjeżdżamy z katalogami tkanin oraz próbnikami kolorystycznymi. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Czekamy na kontakt pod numerami telefonów lub przez formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe by doprecyzować termin wizyty.
Klienci chcący dokonać jedynie przybliżonej wyceny, mogą podesłać nam wymiary poszczególnych szyb, z informacją jakim produktem są zainteresowani a my odeślemy przybliżoną wycenę w najbardziej popularnej grupie cenowej.