ŻALUZJE

zaluzja_drewniana_50

Żaluzje to popularna i dość efektowna osłona okienna.

Żaluzje drewniane.

Idealnie nadają się do podkreślenia wystroju wnętrz w klimacie harmonii z naturą.
Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło.
Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza.
Ich naturalne piękno, mnogość odcieni pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów, daje się doskonale komponować z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi.
Dostępne szerokości listków: 25 mm i 50 mm

zaldrew

Żaluzje bambusowe.

Żaluzje bambusowe są odmianą żaluzji drewnianych.
Lamele wykonane są z prasowanego drewna bambusowego, malowanego i lakierowanego.
Listwy lameli charakteryzują się dużą wytrzymałością podłużną i poprzeczną przy małej grubości (1,5 mm).
Główną zaletą tych żaluzji w porównaniu z drewnianymi jest prawie o połowę mniejsza powierzchnia zasłonięcia światła okna po ich podciągnięciu. Żaluzje bambusowe są bardziej odporne na działanie wilgoci – nie odkształcają się.
Dostępne szerokości listków: 25 mm i 50 mm

zaluzje-bambusowe-sznurek
zaluzje-bambusowe-uchwyt1

Żaluzje aluminiowe.

Alu 50 mm

Żaluzje o tej szerokości zyskują coraz większe uznanie na polskim rynku.
Rozwiązanie to umożliwia zakrycia dużych wnęk okiennych.
Stanowią one wtedy alternatywę dla żaluzji pionowych.
Zastosowanie drabinek taśmowych daje lepsze zaciemnienie, a jednocześnie drabinki dobrane w odpowiednim kolorze mogą stanowić doskonały element dekoracyjny.

Alu 25 mm

Żaluzje poziome o szerokości 25 mm, są najpopularniejszym rodzajem żaluzji aluminiowych na naszym rynku.
Prostota konstrukcji, wszechstronność zastosowań oraz ich funkcjonalność sprawiają, że jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz.
Żaluzje poziome o szerokości lamel 25 mm są dostępne w kilkunastu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.


Alu 16 mm

Ciekawa propozycja w grupie żaluzji poziomych.
Wąskie lamele jeszcze lepiej pozwalają regulować nasłonecznienie a przy tym stanowią nowatorskie rozwiązanie w popularnej grupie produktu.
Stosowane jako element uzupełniający okna jak również element dekoracyjny.
Żaluzje poziome o szerokości lamel 16 mm są dostępne w kilkunastu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.

BEZPŁATNY DOJAZD, POMIAR* i  MONTAŻ**.

* Dla zdecydowanych klientów na zakup naszych produktów z oferty uzupełniającej, pomiar okien pod późniejszą produkcję „na wymiar”, na terenie Legionowa oraz bliskich okolic jest bezpłatny. Przyjeżdżamy z katalogami tkanin oraz próbnikami kolorystycznymi. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Czekamy na kontakt pod numerami telefonów lub przez formularz.Odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe, by doprecyzować termin wizyty.
Klienci chcący dokonać jedynie przybliżonej wyceny, mogą podesłać nam wymiary poszczególnych szyb, z informacją jakim produktem są zainteresowani, a my odeślemy przybliżoną wycenę w najbardziej popularnej grupie cenowej.

** W niektórych przypadkach jest możliwość montażu w sposób bezinwazyjny.