PLISY

plisa

Nowoczesny system zaciemniający.

System 20 mm

Plisy to najbardziej zaawansowany technicznie system zaciemniający.
Jego główną zaletą jest możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie, np.: trapez, trójkąt, półkole, koło.

yaluzja-plisowana-3zaluzja-plisowana-10
Plisy mogą funkcjonować równie dobrze w pionie, jak i w poziomie, dzięki czemu można je zamontować zarówno na standardowych oknach jaki i na oknach dachowych.
Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno estetyki jak i stopnia zaciemnienia.
Poza zwykłymi oknami plisy polecane są do zasłaniania dużych, przeszklonych powierzchni, np. ogrodów zimowych czy okien wieloskrzydłowych.
Mogą być montowane do listwy przyszybowej, we wnęce okna lub na ścianie, podobnie jak roleta wolnowisząca.

Do plis można zastosować również sterowanie elektryczne.

zaluzja-plisowana-5

System 50 mm

Żaluzja plisowana systemu 50mm XLpleat jest najnowszą propozycja do zaciemniania dużych powierzchni okiennych. Bogata i różnorodna oferta tkanin w połączeniu z eleganckim wyglądem tworzy produkt który wprowadzi nową jakość na rynku zaciemnień wnętrz.
Na uwagę w plisach systemu 50mm zasługuje bardzo mały pakiet jaki tworzy się po całkowitym podciągnięciu żaluzji, dla przykładu dla wysokości 300cm będzie to tylko ok. 8cm.
zaluzja-plisowana-7 yaluzja-plisowana-4
W żaluzjach plisowanych systemu 50mm  podnoszenie i opuszczanie odbywa się za pomocą sznurka.
Przy sterowaniu elektrycznym żaluzja wyposażona jest w silnik, znajdujący się w górnej  rynnie. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub przełącznika naściennego.

BEZPŁATNY DOJAZD, POMIAR* i  MONTAŻ.

* Dla zdecydowanych klientów na zakup naszych produktów z oferty uzupełniającej, pomiar okien pod późniejszą produkcję „na wymiar”, na terenie Legionowa oraz okolic jest bezpłatny. Przyjeżdżamy z katalogami tkanin oraz próbnikami kolorystycznymi. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Czekamy na kontakt pod numerami telefonów lub przez formularz. Odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe by doprecyzować termin wizyty.

Klienci chcący dokonać jedynie przybliżonej wyceny, mogą podesłać nam wymiary poszczególnych szyb, z informacją jakim produktem są zainteresowani a my odeślemy przybliżoną wycenę w najbardziej popularnej grupie cenowej.